Seminar / Clinic Cairn Terriër
Op 31/10/2024 volgden we een demodag die gegeven wordt door TOP (ras)specialist Henk Renes.
Henk heeft jaren de Cairn Terriër gefokt, geshowd maar ook getrimd in zijn salon (Balou). Tevens is hij examinator bij Trimschool Nederland.
Het was een combidag, er werd een demo gegeven op de Cairn Terriër met alle uitleg over de pluktechniek,het model, wel wassen of niet wassen ?
We kregen naast de uitleg van Henk ook een ruime uiteenzetting van nieuwe producten, gegeven door niemand minder dan van Miranda Knezevic eigenaar van groothandel Trim.nl
Van kammen, plukmessen scharen,tot shampoo’s ….
Het was een heel leerrijke dag. Ook nog zeker bedankt voor de heerlijke catering!















Workshop West Highland White Terriër by Celso Mollo.
Op 25 en 26 juni 2024 vond er een workshop plaats bij hondenkapsalon trimsalon FurFection te Essen gegeven door de Canadees Celso Mollo.
Celso is een fokker en showtrimmer van de Wesy, hij behaald mooie resultaten op hoog niveau en weet als geen ander de West Highland White Terriër correct te trimmen. Dankzij mede organisator “The Sentinel Grooming Products” kwam Celso les geven in Essen bij FurFection.
De eerste dag ging voornamelijk over het trimwerk en plukken.
Op dag 2 leerden we over de afwerking en het show klaar maken van het hoofd en de bevedering. De bevedering werd gewassen met de Aftertrim Shampoo van “The Sentinel”.
Hieronder enkele Sfeerfoto’s van de Workshop.
Reel van Oliver James op Instagram









06/11/2022 Workshop Asian Grooming
Een workshop op verplaatsing bij Tanja vd Vooren – Traa.
Een deelname met poedel Dwarrel. En gevolgd hoe collega’s hun modellen knipten in het gewenste model.
25/10/2022 Workshop kniptechnieken van Anna Nos
Een workshop van de Oekraïnse trimmer Anna Nos bij FurFection.
07-03-2022 Workshop Pomeriaan
Eerst volgen we een demonstratie en later een Workshop Pomeriaan trimmen op de ABHB Vakdag. Deze werd gegeven door Francis Venus van Trimsalon & Boutique Francis.
22-05-2021 Workshop dwergkees – Pomeriaan trimmen
Ik volgde een Workshop Pomeriaan/Pomeranian trimmen bij collega Hondenkapsalon Lilly. Nathaly is gespecialiseerd in het trimmen van de Dwergkees / Pomeriaan of Pomeranian.
De vacht van de keeshond vraagt een lange vacht met een duidelijke kraag en een korte ondervacht. De ondervacht of wol is heel kwetsbaar en vraagt daarom tijdens de borstelbeurt goed gehydrateerd te worden. Daarom wordt Gucci ook verzorgd met de Panagenics. In die kwetsbare onderwol mag ook niet geknipt worden, een Keeshond, Pomeriaan of Pomeranian hoort niet kort geknipt te worden zoals je vaak in het straatbeeld wel ziet. De keeshond zijn vacht kan hierdoor permanent beschadigd worden.
28-03-2021 Workshop Asian Fusion Grooming
Ik had de eer om les te krijgen van Olga Khrunnikova. Een ervaren gediplomeerde trimster met veel Master class ervaring en werkzaam bij Groom Room SPB . Mijn model van dienst was dwergpoedel Cinnabon.
29-04-2018 Workshop showgrooming en showhandling van Eric Salas
Eric Salas deed een demonstratie op veel verschillende showhonden met de Panagenics Producten.
Maart en Juni 2017 Workshop Poedel knippen
Deze 2 workshops heb ik gevolgd bij Diana Van Dorst
21-02-2016 Workshop Poedel knippen
Een workshop gevolgd bij Claudia Fazbaender
25-10-2015 Workshop Engelse Cocker trimmen
Deze workshop werd gegeven door Laura Loeve
06-06-2015 Workshop Hands-on Labradoodle
Een Workshop gegeven door het toemalig Belgisch Groomteam, bestaande uit Corinna Verschuren, Aïcha Vermeulen, Melanie Vervaeke, Kristin Buyle